Knowledgebase : Polish > Troubleshooting
   

Problemy z połączeniem mogą występować w związku z powolnym połączeniem internetowym. Antywirus lub inny program broniący dostępu do Twojego komputera również może mieć wpływ na słabe połączenie z naszymi serwerami. Zalecamy wyłączenie takich programów i uruchamianie Stronghold Kingdoms jako administrator.

Problemy z połączeniem mogą występować z kilku powodów:

  • Połączenie komórkowe, satelitarne, komutowane może powodować problem z jakością połączenia z naszymi serwerami. Nie zalecamy takich typów połączenia do grania w Stronghold Kingdoms. 
  • Korzystanie z bezprzewodowego routera również może stanowić problem. Taki rodzaj połączenia jest zazwyczaj wolniejszy od normalnego. Spróbuj podłączyć komputer do kabla sieciowego. 
  • Źle zainstalowany system lub uszkodzone części również mogą wpływać na problem z połączeniem. Jeśli podejrzewasz, że może to być przyczyną problemów, zalecamy skontaktować się z producentem sprzętu lub firmą zajmującą się naprawianiem komputerów.

Zalecamy również wyczyścić pamięć DNS. Informacje jak to zrobić, znajdziesz tutaj: http://www.whatsmydns.net/flush-dns.html Możesz też spróbować zmienić serwer DNS, informacje na ten temat znajdziesz tutaj: https://developers.google.com/speed/public-dns/docs/using

 

Windows posiada program, który może dać Ci raport odnośnie połączenia z naszymi serwerami. Oto instrukcje:

  1. Wciśnij przycisk "Start" w lewym, dolnym rogu i wpisz ‘Uruchom’.
  2. W nowym oknie wpisz ‘cmd’ i kliknij Enter
  3. Otworzy się nowe okno.
  4. Wpisz tracert login.strongholdkingdoms.com i wciśnij "Enter".

Numery reprezentują milisekundy potrzebne do dotarcia do naszych serwerów. Wszystkie czasy powinny być poniżej 250 milisekund, a liczba linijek powinna być mniejsza, niż 20. Znak * oznacza, że wystąpił problem z połączeniem z naszymi serwerami. Jeżeli Twoje czasy są powyżej 300 milisekund, oznacza to, że Twoje połączenie z naszymi serwerami jest powolne. Jeżeli uruchomienie procesu tracert nie dało żadnego raportu, oznacza to, że wystąpił błąd z Twoim połączeniem lub komputerem. Jeżeli kilka pierwszych linijek zawiera znaki *, oznacza to, że problem leży po stronie Twojego dostawcy internetu. 

Niestety, pomoc techniczna Stronghold Kingdoms nie może rozwiązać problemów z Twoim połączeniem. Zalecamy skontatkowac się z dostawcą internetu lub administratorem sieci.

 

Ten błąd może być powodowany przez problemy z dostępem.

Aby naprawić ten problem musisz zmienić dostęp (i pozwolić obecnemu użytkownikowi na pełen dostęp) do folderu, który pojawia się w tym błędzie. Innym rozwiązaniem jest usunięcie tego folderu. Upewnij się również, że uruchamiasz Stronghold Kingdoms jako administrator.

Błędy Remoting Exception zazwyczaj pojawiają się, gdy serwer jest przeciążony. Jeśli napotykasz ten błąd, zgłoś to do pomocy technicznej.

Zalecamy wyczyścić pamięć DNS. Informacje jak to zrobić, znajdziesz tutaj: http://www.whatsmydns.net/flush-dns.html

 

Obecnie serwery odpowiadają bardzo powoli. Pracujemy nad naprawą tego problemu. Dziękujemy za cierpliwość i prosimy o niepisanie w tej sprawie ponownie.

Jeśli stworzyłeś konto przez Steam, MUSISZ korzystać z tej platformy, aby uruchomić Stronghold Kingdoms. Logowanie się do zwykłego klienta gry będzie skutkować wystąpieniem błędu

Jeżeli widzisz poniższy błąd, musisz włączyć w swoim komputerze .NET Framework 3.5.Aby gra działała odpowiednio, potrzebna jest wersja 3.5 do Microsoft .NET Framework.


Program Microsoft .NET Framework dla Windows XP: https://www.microsoft.com/pl-PL/download/details.aspx?id=21

Program Microsoft .NET Framework dla Windows 7, 8, 10: 

1. Otwórz Panel sterowania
2. Otwórz Programy
3. Pod zakładką Programy i funkcje wybierz Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows
4. Upewnij się, że .Net Framework 3.5 (wliczając Net 2.0 i 3.0) jest włączone