RSS Feed
Knowledgebase : Polish > Gameplay

Aby surowce pojawiły sie w nowej wiosce, musisz wybdować budynki, które te surowce przechowują. Jeżeli wyślesz handlarzy z surowcami do wioski, która nie posiada spichlerza, składu zapasów lub karczmy, te surowce przepadną.
Gracz może zobaczyć status zaproszeń przechodząc do ekranu kart i klikając w zakładkę Zaproś znajomego. Otworzy to stronę internetową, na której pokazane są wszystkie zaproszenia z informacją, czy dany gracz dołączył do gry i kupił korony. JEŻELI NIE WI...
Możesz dotrzeć do wybranych budynków dzięki klawiszowi TAB. Kliknij na dowolnym budynku i zacznij wciskać TAB, nim dotrzesz do odpowiedniego budynku. Przytrzymując SHIFT i klikając TAB, możesz cofać się do poprzednich budynków.
Nie możemy zmieniać, resetować lub przywracać atrybutów wiosek, stolic lub zamków. Bądź ostrożny przy wykonywaniu takich akcji!
Upewnij się, że opcja "Włącz dostęp do społeczności Steam podczas gry" jest aktywna. Znajdziesz ją wchodząc w zakładkę 'W grze' po otwarciu Ustawień na Steam.
Te informacje mogą być pomocne: http://forum.strongholdkingdoms.com/viewtopic.php?f=97&t=9367 [http://forum.strongholdkingdoms.com/viewtopic.php?f=97&t=9367] ROZWIĄZANIE * Wyloguj się z gry i ją zamknij. * Znajdź i usuń odpowiedni plik "VillageDat...
Help Desk Software by Kayako support.strongholdkingdoms.com/index.php?