Knowledgebase: Polish
Problemy z połączeniem
Posted by Lord Victorious (Firefly), Last modified by Lord Victorious (Firefly) on 07 June 2016 05:25 PM

Problemy z połączeniem mogą występować w związku z powolnym połączeniem internetowym. Antywirus lub inny program broniący dostępu do Twojego komputera również może mieć wpływ na słabe połączenie z naszymi serwerami. Zalecamy wyłączenie takich programów i uruchamianie Stronghold Kingdoms jako administrator.

Problemy z połączeniem mogą występować z kilku powodów:

  • Połączenie komórkowe, satelitarne, komutowane może powodować problem z jakością połączenia z naszymi serwerami. Nie zalecamy takich typów połączenia do grania w Stronghold Kingdoms. 
  • Korzystanie z bezprzewodowego routera również może stanowić problem. Taki rodzaj połączenia jest zazwyczaj wolniejszy od normalnego. Spróbuj podłączyć komputer do kabla sieciowego. 
  • Źle zainstalowany system lub uszkodzone części również mogą wpływać na problem z połączeniem. Jeśli podejrzewasz, że może to być przyczyną problemów, zalecamy skontaktować się z producentem sprzętu lub firmą zajmującą się naprawianiem komputerów.

Zalecamy również wyczyścić pamięć DNS. Informacje jak to zrobić, znajdziesz tutaj: http://www.whatsmydns.net/flush-dns.html Możesz też spróbować zmienić serwer DNS, informacje na ten temat znajdziesz tutaj: https://developers.google.com/speed/public-dns/docs/using

 

Windows posiada program, który może dać Ci raport odnośnie połączenia z naszymi serwerami. Oto instrukcje:

  1. Wciśnij przycisk "Start" w lewym, dolnym rogu i wpisz ‘Uruchom’.
  2. W nowym oknie wpisz ‘cmd’ i kliknij Enter
  3. Otworzy się nowe okno.
  4. Wpisz tracert login.strongholdkingdoms.com i wciśnij "Enter".

Numery reprezentują milisekundy potrzebne do dotarcia do naszych serwerów. Wszystkie czasy powinny być poniżej 250 milisekund, a liczba linijek powinna być mniejsza, niż 20. Znak * oznacza, że wystąpił problem z połączeniem z naszymi serwerami. Jeżeli Twoje czasy są powyżej 300 milisekund, oznacza to, że Twoje połączenie z naszymi serwerami jest powolne. Jeżeli uruchomienie procesu tracert nie dało żadnego raportu, oznacza to, że wystąpił błąd z Twoim połączeniem lub komputerem. Jeżeli kilka pierwszych linijek zawiera znaki *, oznacza to, że problem leży po stronie Twojego dostawcy internetu. 

Niestety, pomoc techniczna Stronghold Kingdoms nie może rozwiązać problemów z Twoim połączeniem. Zalecamy skontatkowac się z dostawcą internetu lub administratorem sieci.

 

(9 vote(s))
Helpful
Not helpful